Reference

2015 - současnost   Reference 2013 - 2009

Montáže:

Montáž technologického roštu HILTI – PSG -International a. s.

Firma PV Clean Service s.r.o. montovala technologický rošt systému Hilti v Uherském Hradišti v nově postavené třípatrové hale.


Rekonstrukce dopravníkového mostu - TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.

Firma PV Clean Service s.r.o. prováděla rekonstrukci 400m dlouhého dopravníkového mostu ve výšce 15 m v třineckých železárnách. V rámci rekonstrukce proběhla demontáž stávajícího zkorodovaného opláštění a následná kompletní montáž nového opláštění včetně zámečnických prací.


Revize a oprava fasády Platinium Brno – Czech facility a.s.

Administrativní centrum Platinium se nachází v jedné z nejatraktivnějších lokalit města Brna. V minulých letech jsme prováděli revizi těsnění na skleněné fasádě a následnou opravu poničených částí.
Sanace svahů Nowa Ruda Poslsko

Naše firma PV Clean Service s.r.o. na podzim roku 2015 prováděla sanaci svahů o výměře 9000 m2 pomocí geomříží GEOMAX GWS-375 v Nowe Rudě v Polsku.


Nátěry:

Tryskání a nátěr těžní věže v areálu Landek Park Ostrava - Vítkovice, a.s.

V létě 2015 jsme obnovili těžní věž, které hrozila likvidace z důvodu silné koroze ocelové konstrukce. Sto let stará těžní věž Dolu Anselm znovu ožila a stala se ozdobou ostravského areálu přírodních a technických památek. Největší hornické muzeum v České republice tak má opět svou 40 metrů vysokou dominantu v původní podobě.


Nátěr ocelové konstrukce těžební věže Barbora - Diamo s. p.

V roce 2014 jsme natírali ocelovou konstrukci těžní věže v bývalém dole Barbora v Karviné. Konstrukce o výměře 9 105m2 byla nejdříve otryskána na normu SA 2,5, poté natřena do tří vrstev. Po celkové rekonstrukci slouží věž jako kulturní památka.


Katedrála Božského Spasitele Ostrava centrum – Ridera stavební a.s.

PV Clean Service s.r.o. se zúčastnil projektu "OBNOVA A ZPŘÍSTUPNĚNÍ KATEDRÁLY BOŽSKÉHO SPASITELE“ v Ostravě. Jedná se o druhý největší chrám na Moravě. Naše firma opravovala a natírala střechy věží, které jsou ve výšce 67 metrů.


Nátěr konstrukce dopravníkového mostu - TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.

Třinecké železárny patří k průmyslovým podnikům s nejdelší tradicí hutní výroby v České republice. Naše firma PV Clean Service s.r.o. zde natírala konstrukci 400 m dlouhého dopravníkového mostu ve výšce 15 metrů. Konstrukce byla nejdříve očištěna pomocí wap a poté nastříkána do tří vrstev.


Důlní věž Karviná, Doly – OKD a.s.

Důlní věž v Karviné v Dolech patřila mezi jednu z prvních, kterou jsme natírali pomocí horolezecké techniky.


Nátěr tribuny městského fotbalového stadionu Karviná.

Očištění a nátěr do tří vrstev podhledů tribuny a střechy tribuny nového fotbalového stadionu v Karviné.
Zimní stadion Polárka Frýdek Místek

Nátěr ocelové konstrukce nového zimního stadionu Polárka ve FM.


Mytí obchodních center:

BREDA & WEINSTEIN OPAVA

Společenské a obchodní centrum BREDA & WEINSTEIN vyrostlo na půdorysu bývalého měšťanského pivovaru v samém srdci města Opavy. Zachován byl historický ráz venkovních fasád a také pivovarský komín, který tvoří nevšední architektonickou dominantu centra. Tuto stavbu umýváme každoročně pomocí technologie QLEEN® již od její rekonstrukce roku 2012. Interiér je umývám pomocí horolezecké techniky. Staráme se zde také o zavěšování světel a ozdob.

FÓRUM NOVÁ KAROLÍNA

Obchodní a zábavní centrum Fórum Nová Karolína leží v centru města Ostravy. Skleněnou fasádu umýváme každoročně pomocí technologie QLEEN® již od novostavby. Čistíme také střešní světlíky budovy, skleněné plochy v interiéru, servisujeme bodová světla, zavěšujeme ozdoby.


Olympia Brno - Czech Facility a.s.

Olympia Brno je největší nákupní a zábavní centrum v České republice, které se svojí architekturou výrazně odlišuje od stávajících konkurenčních projektů. Umýváme jak venkovní fasádu, tak také vnitřní konstrukci budovy, vnitřní prosklenou fasádu, světlíky….


Galerie Šantovka

Galerie Šantovka se nachází v srdci Olomouce, v bezprostřední blízkosti historického centra města. Galerie Šantovka je s prodejní plochou o rozloze 46.000 m² největší obchodní centrum v celém Olomouckém kraji a řadí se mezi deset největších center v České republice. Venkovní fasádu umýváme pomocí technologií QLEEN®. Interiér je umýván pomocí horolezecké techniky.


Quadrio Praha – OK Mont STM

Obchodní centrum Quadrio Praha umývala naše firma PV Clean Service s.r.o. hned po dokončení stavby v roce 2014 pomocí kombinací technologie QLEEN® a horolezecké techniky.


Autosalóny HELLER Ostrava

PV Clean Service s.r.o. udržuje čistou skleněnou fasádu všech autosalónů HELLER v Ostravě. Všechny budovy jsou umývány pomocí technologie QLEEN, bez jakéhokoliv omezení provozu salónů.


Budova Delta I, II Praha - PASSERINVEST GROUP, a.s.

Nové administrativní budovy Delta I a II v Praze 4 byly myty kombinací horolezecké techniky, technologie QLEEN a wap.


Pro koho pracujeme


  • dolnivitkovice
  • okd
  • vsb
  • forum
  • hilti
  • trinec
  • ridera
  • psg
  • breda
  • beskydska